شرکت بسپارش صنعت تبریز

تولید کننده آمیزه های لاستیکی

گرانول ، کف پوش و ریکلیم

Basparesh Sanat Tabriz
Tel:09906359857

کفپوش گرانولی چیست؟

کفپوش گرانول (granule)  که در لغت بمعنی گلوله‌های ریز می‌باشد، اصطلاحی است که برای نامیدن دانه‌های ریز پلیمری که از بازیافت ضایعات پلاستیکی و لاستیکی به دست می‌آید. این صنعت که در سال ۱۹۸۵ و با ابتکار مردی برای بازیافت لاستیک‌های استفاده شده از محل دفن زباله های محلی آغاز شده بود، اینک به صنعتی پیشرو بدل شده است. از این گرانول‌ها که حاصل بازیافت لاستیک و پلاستیک هستند، به عنوان مواد اولیه تولید کف‌پوش‌های گرانولی استفاده می‌شود. هر چه گرانول مورد استفاده یک‌دست‌تر بوده و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، کف‌پوش تهیه شده از این گرانول‌ها با کیفیت‌تر خواهد بود. تراکم، از دیگر فاکتورهای کیفیت در کفپوش گرانولی است؛ هر چه تراکم بیشتر و فضاهای خالی بین گرانول‌ها کمتر باشد استحکام و سختی این کفپوش بیشتر خواهد بود.

یکی از کلیدی ترین نکات برای سنجش کیفیت کفپوش گرانول دانسیته و تراکم کفپوش گرانولی می باشد. هرچه تراکم لاستیک بالا تر باشد ذرات لاستیک به هم چسبیده تر بوده و در نتیجه سختی و دوام بالاتری برای کفپوش لاستیکی گرانولی ایجاد می کند. دوام بالای کفپوش گرانولی باعث ماندگاری و عمر بالالی این محصول ، پوسته پوسته نشدن و مقاومت و دوام بالا در برابر باران ، برف و اشعه خورشید می گردد. شرکت لاستیک و گرانول مفتخر است با کیفیت ترین کفپوش گرانولی را با وزن و تراکم مناسب و کیفیت مرغوب عرضه می نماید. خرید کفپوش گرانولی و گرانول باشگاهی از ما با قیمت ارزان و یک سال گارانتی کیفیت و مرغوبیت ارایه می شود تا رضایت و اسایش خاطر خریداران گرامی فراهم گردد.

مزایا و خصوصیات کفپوش گرانولی بسپارش صنعت تبریز:

کاربرد ها :

کفپوش لاستیکی مناسب برای شهر بازی کودکان
کف پوش لاستیکی مناسب برای پیاده رو ها
کف پوش لاستیکی مناسب برای سالنهای بدنسازی
کف پوش لاستیکی یکپارچه برای کارگاه ها
کف پوش لاستیکی مناسب برای باشگاه های ورزشی

محصولات ما:

گرانول لاستیک

کفپوش لاستیکی گرانولی

آمیزه های لاستیکی

ریکلیم رابر

ریکلیم رابر

درباره ما :

شرکت بسپارش صنعت تبریز تولید کننده گرانول و انواع کفپوش های لاستیکی در سایز ها و رنگ های مختلف می باشد که در سال 1402 افتتاح شده است. مواد اولیه این شرکت یعنی لاستیک ضایعات از طریق شرکت مادر، مجتمع صنعتی تک تایر آذر تامین می گردد. انگیزه اصلی برای بوجود آوردن شرکت بسپارش صنعت تبریز بازیافت تایرهایی بود که شرایط روکش گذاری را نداشتند و در طبیعت رها می شدند.